Субота
26.05.2018
09:01
Годинник
Пошук
Календар
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [609]
Міні-чат
Друзі сайту
Володимирецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
Головна » Статті » Мої статті

Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»!!!

Долучаймось до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»!!!

Для кожного жителя району наведення порядку у місті, селищах та селах– важлива і відповідальна громадська позиція, адже спільними зусиллями робиться добра справа.

В рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» учні НВК продовжують проводити дні благоустрою на території навчального закладу та прилеглому міському парку. 

Нещодавно діти навели у лад у парку, неподалік школи, котрий вже не один рік через байдужість місцевих жителів був занедбаний та перетворився у стихійне сміттєзвалище. 

Всеукраїнська акція «За чисте довкілля» була започаткована розпорядженням Кабінету Міністрів України у 2010 році. 

В рамках акції проводяться заходи, спрямовані на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, упорядкування кладовищ, братських могил, місць почесних поховань, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних та інших особливо цінних об’єктів, поширення екологічних знань, активізацію державного та громадського контролю за додержанням природоохороного законодавства. Зокрема, створення нових лісових насаджень, висадка дерев і кущів, упорядкування сміттєзвалищ, очищення від сміття берегів річок, озер, ставків, розчищення та упорядкування джерел.

Категорія: Мої статті | Додав: школа (11.04.2017)
Переглядів: 34 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: