Четвер
13.12.2018
09:32
Годинник
Пошук
Календар
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [667]
Міні-чат
Друзі сайту
Володимирецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
Головна » Статті » Мої статті

Звіт директора за 2016-2017 н.р.

08 червня 2017 року в актовій залі НВК за участі членів трудового колективу та батьківської громадськості відбувся звіт директора Володимирецького НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів - ДНЗ" за 2016-2017 навчальний рік.
У своєму виступі Олена Миколаївна ознайомила присутніх із основними напрямками діяльності та досягненнями очолюваного нею колективу за минулий навчальний рік. Зокрема, йшлося про стабільне функціонування навчального закладу та якісне надання освітніх послуг; удосконалення організації навчально-виховного процесу відповідно до загальнолюдських цінностей, сучасних умов та науково-технічних досягнень; забезпечення впровадження сучасних і інформаційних технологій у навчально-виховний процес; конкретні заходи щодо зміцнення матеріально-технічної бази.

Перед початком обрали голову зборів - Савчук Тетяну Іванівну, заступника директора з навчально – виховної роботи; секретаря - Жданюк Олену Василівну, вчителя зарубіжної літератури та членів лічильної комісії - Блищик Оксану Леонідівну, Іськову Юлію Іванівну та Ващенко Людмилу Дмитрівну. По закінченню звіту Тарасюти О.М. відбулося таємне голосування, яке визнало роботу керівника закладу за 2016-2017 навчальний рік задовільною.


 

Категорія: Мої статті | Додав: школа (13.06.2017)
Переглядів: 70 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: