Понеділок
17.12.2018
19:51
Годинник
Пошук
Календар
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [667]
Міні-чат
Друзі сайту
Володимирецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
Головна » Статті » Мої статті

Тиждень безпеки дитини у НВК!

Всі ми прагнемо забезпечити своїм дітям щасливе дитинство. Щасливе – означає безтурботне, цікаве, радісне, але найголовніше – безпечне. А найважливішою умовою безпеки маляти є прищеплення йому з самого раннього віку необхідних знань про безпечну поведінку. Тому у Володимирецькому НВК з 09.10 по 17. 10 проходить тиждень безпеки дитини.

Метою проведення «Тижня безпеки дитини» є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; формування у кожного учня активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, у дитячому садку, тощо, збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя ; вироблення у дітей умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час надзвичайних ситуацій.
Педагоги навчального закладу проводять низку тренінгів та занять, рухливих та дидактичних ігор, бесід під час яких діти ознайомились із правилами дорожнього руху, правилами пожежної безпеки, а також з правилами безпеки під час стихійних лих. Вчать найважливіші правила безпеки і навіть замалювують те, що запам`яталось.

Категорія: Мої статті | Додав: школа (01.11.2017)
Переглядів: 48 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: