Неділя
18.03.2018
03:22
Годинник
Пошук
Календар
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [595]
Міні-чат
Друзі сайту
Володимирецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
Головна » Статті » Мої статті

15 лютого - Міжнародний день боротьби з дитячим раком.Цей день відзначається в 52 країнах світу, починаючи з 2003 року, під егідою Міжнародного товариства дитячих онкологів і Міжнародної Конфедерації організацій батьків дітей, хворих на рак.

У країнах з низьким і середнім рівнем доходу, в яких доступ до лікування часто обмежений через нестачу коштів тільки 1-2 дітей з деякими формами раку виживають. У розвинених країнах з високим доходом навпаки помирає лише 1-2 дитини з 10 хворих на рак. Причини цієї нерівності: відсутність інформації про ранні ознаки та симптоми раку у дітей, пізня діагностика, утруднений доступ до догляду та лікування, катастрофічні витрати на лікування та медикаменти, слабкість системи охорони здоров'я та відмова тобто припинення лікування. 
Проте, й одна смерть дитини - це занадто багато. 

Цього року інформаційно-пропагандиська кампанія до Дня дітей хворих на рак має на меті привернути увагу до п'яти основних аспектів покращення догляду за дітьми та підлітками, хворими на рак: 

1. Поліпшення доступу до якісного лікування та догляду. 
2. Покращення показників доступності до недорогих і/або безкоштовних основних лікарських засобів для лікування раку, в тому числі для лікування болю. 
3. Соціальний захист шляхом включення раку у дітей до загального медико-соцального страхування. 
4. Посилення педіатричної паліативної допомоги. 
5. Цільове менш токсичне лікування призводить до зниження хронічних віддалених наслідків для дітей, які потерпіли від онкологічних захворювань. 

Ця кампанія є закликом до солідарності в діях: приєднаймо голос, поєднаймо сили, зкоординуємо ініціативи для задоволення потреб і підтримки дітей ті підлітків хворих на рак та їх сімей!

Категорія: Мої статті | Додав: школа (16.02.2017)
Переглядів: 27 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: